درباره ما

درباره لونالرن

لونالِرن یک پلتفرم آموزشی است که از برندهای زیر مجموعه شرکت فراز اندیشان آینده بین می باشد. و با هدف برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، دوره های تخصصی IT، Microsoft CRM و… با رویکرد توسعه و حفظ منابع مالی شرکت های کوچک و متوسط، فعالیت خود را آغاز نموده است.

طی سالها فعالیت متعهدانه خود، این مجموعه توانسته مشتریان بسیاری را از سراسر کشور جذب کند که با توجه به حجم زیاد درخواست ها، پشتیبانی از همه این عزیزان بصورت همزمان برای ما مقدور نبود. در این بین سازمانهای کوچک و متوسط زیادی نیز بوده اند که به دلیل عدم برخورداری از توانایی مالی و بودجه مناسب، نتوانسته اند CRM و یا نرم افزارهای سازمانی مناسبی را در کسب و کار خود پیاده سازی کنند.

در نتیجه جهت رفاه حال مشتریان در سراسر کشور و کمک به سازمان های کوچک و متوسط رو به رشد، برآن شدیم پلتفرم آموزشی لونالِرن را راه اندازی کنیم و با ارائه دوره های آموزشی کاربردی در حوزه های مختلف از جمله: مدیریت ارتباط با مشتری CRM، فروش ، بازاریابی و خدمات پس از فروش، تولید، منابع انسانی، انواع نرم افزارهای سازمانی، تعلیم تیم IT ،آموزش شبکه، فرآیندهای سازمانی و هرآنچه که یک سازمان جهت رشد و پیشرفت به آن نیاز دارد به کاهش هزینه ها و مشکلات اقتصادی و توسعه سازمان ها تا حد ممکن کمک کنیم.

از ویژگی های بارز دوره های لونالِرن، می توان به آموزش های کامل و جامع با ارائه نکات مهم و مثال های کاربردی اشاره کرد تا یادگیری مطالب تخصصی و پیچیده برای شما عزیزان قابل فهم باشد.

کلیه دوره های آموزشی لونالِرن، نه تنها برای مدیران کسب و کارهای مختلف و کارمندان مناسب است بلکه برای همه افراد علاقه مند به این حوزه نیز مناسب می باشد.